Koşullar & Şartları

İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

Alıcı Satın aldığı ürünlerin bietiket.com 'un anlaşmalı kargoları tarafından teslim edileceğini ve teslimat adresinde verilen isme teslim edileceğine kabul eder,

Alıcı bietiket.com sitesinin kampanyası veya herhangi bir taahütü yoksa kargo ücretini ödemeyi kabul eder.

bietiket.com 'un belirlediği rakamlarda alışveriş yapıldığı takdirde kargo ücreti bietiket.com'a aittir.

Teslimat ve İade Bilgileri;

 

İADE ŞARTLARI VE KURALLARI

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte sevk irsaliyesini, garanti belgesini göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.

İade edilmek ürün Etiket ve Sarf Malzemeleri ise ürün iadesi, iade edilmek istenen etiket ve sarf malzemelerinin adresimize geldiğinde kontrolü yapıldıktan sonra ürünün kullanımında ve kalitesinde bi sorun var ise etiket ve sarf malzemelerinin iadesi alınmaktadır.


TESLİMAT ŞARTLARI

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektirÜrün İade Adresi: Davutpaşa Caddesi Emintaş San.Sit No:101/269 Topkapı İSTANBUL